Internetový obchod

Banner

PřihlášeníAnketa

Líbí se Vám naše stránky ?
 


O nás Email

Naše firma byla založena roku 1994 a již od počátku se zabývá komplexními službami v oblasti výpočetní a kancelářské techniky. Našim krédem je nabídnout zákazníkovi nadstandardní služby.

Profil firmy se postupem času rozšiřoval a v některých oblastech oboru specializoval. Od roku 1994 se zabýváme montáží počítačových sestav, které byly vždy založeny na kvalitních značkových komponentách, což značně minimalizovalo množství reklamací. Vždy byl kladen důraz spíše na kvalitu nežli na cenu.
Tím, že počítačové sestavy sami kompletujeme, dostává zákazník vždy přesně to, co splňuje jeho momentální potřeby a požadavky. Navíc je zákazník vždy informován o kvalitě použitých komponent v jeho sestavě, což mimo jiné přispívá k důvěře.

 

Během roku 2000 začala narůstat také klientela z podnikové sféry, aktivity firmy bylo tudíž nutné rozšířit o návrhy a instalace malých a středních počítačových sítí založených většinou na značkových síťových prvcích 3Com s doživotní zárukou. I této specifické klientele se snažíme nabídnou nadstandardní služby. Uzavíráme takzvané supervizní smlouvy na jejichž základě navštíví technik zákazníka 2-12x do roka a provede u něj preventivní kontrolu hardwaru a softwaru, antivirovou kontrolu, profylaxi a spoustu dalších úkonů.

 

1.1.2001 vstoupil v platnost nový zákon o likvidaci nebezpečného odpadu. Tento zákon podstatně zasáhl i do oblasti výpočetní techniky. Vyřazená VT smí být dále likvidována pouze na určených místech za splnění určitých kritérií. Od konce roku 2002 se na nás můžete obrátit rovněž s tímto problémem.

 

Od roku 2004 působíme v centru Opavy na Dolním náměstí 22. Zde jsme si za 6 let působení vybudovali značnou klientelu. Kromě vlastních počítačových sestav nabízíme značkové sestavy HP, Acer a také v České republice montované počítače Premio.

 

Od 15. června 2010 je naše prodejna na novém místě a to na Zámeckém okruhu 19 v Opavě. Jedná se o objekt bývalého supermarketu Albert naproti Zimního stadionu. Místo by mělo být strategicky výhodnější, nabízí velké parkoviště a prodejna je v přízemí.

 

Dnem 31.5.2013 vstupujeme do prodejní sítě CZC. Počínaje tímto datem je naše prodejna součástí pobočkové sítě prodejen druhého největšího IT internetového obchodu CZC.CZ

 

1.10.2015 otevíráme pobočku CZC v Ostravě na ulici 28.října 858/257.

 

Náš tým je sehraný a všichni jeho členové mají za sebou několikaletou praxi v IT.
Věříme proto, že Vás nezklameme a vždy se na nás znova rádi obrátíte.

 

Jiří Buchta